Mali princ


Slika U srijedu, 21.12.2011., u prostorijama Udruge bilo je vrlo veselo. Već tradicionalno, u sklopu igraonice, imali smo božićno druženje za članove, zaposlenike i volontere «Malog princa».

Uz božićne pjesme započeli smo kićenje bora. Bor smo okitili uz pomoć naših volontera i to s kuglicama koje smo izradili na kreativnim radionicama. Zatim smo pisali božićne čestitke našim roditeljima i prijateljima. {mosimage}

Ubrzo je, na naše veselje, došao Djed Božićnjak. Jako smo se razveselili, pjevali i plesali s njim. Najviše nam se svidjelo kada smo formirali «vlakić» i tako plesali. Slijedila je podjela poklona. Djed Božićnjak je uručio poklon svakom članu naše Udruge i s njim malo popričao. Nakon podjele poklona Ivan, Atena i Matija prisutnima su recitirali božićnu pjesmicu koju su sami uvježbali. Njihov trud nagrađen je velikim pljeskom. Djed Božićnjak poklone je uručio i našim volonterima koji su ih zasigurno zaslužili jer se cijele godine s nama druže i pomažu nam. {mosimage}

Djed Božićnjak morao nas je napustiti jer ga čekaju i druga djeca, ali obećao nam je da se vidimo i sljedeće godine. Druženje smo nastavili u ugodnoj atmosferu, uz pjesmu i ples.

{mosimage}

Udruga «Mali princ» ovim putem zahvaljuje

župnom Caritasu Ivanić Grad

na donaciji slatkih božićnih paketića

te gospodinu Mužini koji iz godine u godinu naše članove

uveseljava u ulozi Djeda Božićnjaka!

Facebook podijeli