Mali princ


Na jučerašnjoj igraonici naši članovi su bili kreativci i zajedno uz volontere, druženje i veselje stvorili lijepe radove.

Igraonica u srijedu ovaj put je protekla u posebno veselom raspoloženju. Pretvorili smo naše stolove u malu umjetničku radionicu i svi zajedno sudjelovali u izradi šarenih kutijica i drvenih predmeta "dekupaž-tehnikom". Svi članovi aktivno su sudjelovali, svatko je dao svoj doprinos te smo na kraju zahvaljujući timskom radu i uz pomoć naših dragih volontera uspjeli napraviti zaista lijepe kreativne uratke.

Uz druženje, priču, smijeh i pomaganje proveli smo zajedničko vrijeme, a svi radovi bit će izloženi na štandu naše Udruge "Mali princ", u subotu 4.lipnja 2016. godine u sklopu obilježavanja "Dana Grada".

                                  

Facebook podijeli