Mali princ


   U subotu 25.8.2018. Udruga „Mali princ“ je sudjelovala na Sajmu obrta i rukotvorina povodom obilježavanja Dana Općine Križ.

Na sajmu smo izložili ukrasne i uporabne predmete koje u Udruzi izrađuju naši članovi uz pomoć volontera i zaposlenika. Našle su se tu drvene kutijice ukrašene salvetnom tehnikom, okviri, slike, ogrlice i narukvice od tkanine i ostalo. Na manifestaciji je osim štandova bila i prezentacija vatrogasnih vozila uz igre za djecu, lunapark, te napuhanci za najmlađe. U parku je uz sajam održana radionica „Recikliraj i cvijet biraj“, degustacija vina te slatkih i slanih proizvoda Općine Križ, nastup limene glazbe, pjevno-tamburaški program, nastup grupe Tim, a za kraj i nastup Mejaša.

Vrijeme nas je poslužilo, a atmosfera na sajmu je bila odlična. Zahvaljujemo se Općini Križ što nas je pozvala da sudjelujemo na ovoj hvalevrijednoj manifestaciji. Također zahvaljujemo i posjetiocima sajma što su svojim donacijama podržali rad naše Udruge.

Facebook podijeli