Mali princ


Kako je veljača mjesec karnevala, i naša Udruga je prigodno obilježila taj mjesec na igraonici uz maškare. Tako smo u prošlu srijedu, 22.02.2017. godine u Udruzi „Mali princ“ imali jednu neobičnu maškaranu igraonicu.

Tako su na scenu, na ovoj šarolikoj igraonici stupili poneka stvorenja iz bajki, likovi iz nekih dalekih krajeva, kao i likovi iz nekih prošlih vremena. U toj šarolikoj plejadi likova našla su se tako dva vesela pingvina sa južnoga pola, arapski šeik iz toplih zemalja, vještica i klaun, kaubojka i marijači, dvije mačke, Elza iz snježnog kraljevstva kao i naša pjevačka zvijezda Ivan Zak koji nam je otpjevao svoju pjesmu „ Da si tu“. Nakon početnog zagrijavanja, krenuli smo sa aktivnostima koje su nam naše uvijek vrijedne volonterke pripremile, od kojih je prva bila „Maškarana pista“, gdje je svaki sudionik imao prilike prošetati među publikom te prezentirati svoju masku. Nakon tog šarolikog defilea, uslijedile su plesne i pjevačke točke, gdje smo, osim pjesme od Ivana Zaka, koja je pokupila velike ovacije, uglas zapjevali i pjesmu od naše udruge „Šareni svijet“, te pjesmu „Kad si sretan“, koju nam je naš maleni klaun otpjevao, a mi se poveli njegovim primjerom. Nadalje nam je uslijedila macarena te neizostavni pačji ples kao vrhunac zabave. Pred kraj ove maškarane igraonice, sve maske su se još jednom predstavile okupljenima, a na kraju predstavljanja dočekala su ih mala slatka iznenađenja kako bi im ovaj dan ostao u još slađem sjećanju. Ovog puta dva sata u mahu su prošla ispunjena zabavom i veseljem onako kako je to i prigoda zahtijevala.

Autor članka: Daniel Hanžek

Facebook podijeli