Mali princ


Dana 05. svibnja 2021, na Trgu Vladimira Nazora u Ivanić-Gradu, obilježili smo Nacionalni dan osoba s cerebralnom paralizom. Naše sugrađane podsjetili smo na probleme s kojima se osobe s cerebralnom paralizom svakodnevno soućavaju. Naši članovi i sugrađani mogli su sudjelovati u sportskim i kreativnim aktivnostima, a podijelili smo i zelene balone u znak podrške osobama s cerebralnom paralizom.

Oblježavanju je prisustvovao gradolnačelnik grada Ivanić-Grada, g. Javor Bojan Leš, načelnik općine Križ, g . Marko Magdić te načelnik općine Kloštar Ivanić, g. Željko Filipović, kojimamse ovim putem zahvaljujemo na podršci. Hvala i našem kolegi, Juraju Pavkoviću, koji je intervjuirao gradonačelnika  i načelnike te nas tako podsjetio da cerebralna paraliza nije bolest, nego stanje koje traje cijeli život.

Hvala našim članovima, roditeljima, volonterima iz SŠ Ivan Švear, Dječjem vrtiću Roda, Obiteljskom radio Ivaniću i svima ostalima koji su nas došli podržati.

Autor: Ana, članica Udruge "Mali princ"

Facebook podijeli