Mali princ


Dobro došli u naš kutak „Doniraj-daruj“! Stiglo je vrijeme za predstavljanje prvih fotografija radova i predmeta koje su izradili i ukrasili naši dragi članovi i volonteri. Kao što smo i ranije rekli, zbog novonastale situacije uzrokovane pandemijom COVID-19, otkazana je većina gradskih događanja na kojima smo mogli predstaviti i pokazati sve ono što smo izradili. Našim članovima želimo omogućiti da pokažu svoje kreativne vještine svima Vama, pa smo se zato odlučili upoznati Vas i uključiti Vas u naš rad na ovaj način.

U nastavku ćete pronaći fotografije prekrasnih predmeta koje su marljivo izrađivali i ukrašavali naši članovi i volonteri, a među njima možete izabrati nešto što Vam se najviše sviđa!

Naši radovi nisu na prodaju, nemaju cijenu, ali slobodni ste „udomiti“ bilo koji od njih. Kako i sam naziv kutka kaže -  za svaku Vašu donaciju Udruzi, možete izabrati nešto od naših radova koje ćemo Vam mi darovati i na taj način uključiti Vas u još jednu predivnu priču „Malog princa“.

Hvala Vam što cijenite i podržavate naš rad i trud! heart

Predstavljeni radovi izrađeni su na radionici 02.07.2020.!

Facebook podijeli