Mali princ


U sklopu projekta "I ja imam svoje ja - faza II" nastavljamo s projektnom aktivnošću, 2.kreativnom radionicom unutar ciklusa kreativnih radionica „Da mi je zlatna ribica“. Projekt je financiran od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Prva kreativna radionica je prošla u veselom i kreativnom ozračju s našim članovima, sudionicima iz CZZS, Ivakopa i SŠ Ivan Švear. Izradili smo prekrasne okvire, izražavali svoju kreativnost, družili se i naučili kako možemo reciklirati kartonsku ambalažu.

Naši članovi su sa svim sudionicima lijepo surađivali, razvijali socijalne i komunikacijske vještine, kreativnost i tako pokazali da su uvijek spremni za nove izazove.

U srijedu 16.svibnja nastavljamo s drugom radionicom, u dobrom društvu, pa vas pozivamo da nam se pridružite i korisno provedete vrijeme od 17:00 do 18:30 sati.

S veseljem vas iščekujemo!

Facebook podijeli